Lubuski Związek Koszykówki Lubuski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

 

Wszystkie dokumenty związane z LNBA znajdują się w dziale "Dokumenty":

http://www.lubuskikosz.pl/dokumenty.html

 

LNBA - Faule Techniczne

SEZON 2021/2022: 

 

DYWIZJA ATLANTYCKA:

ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE:

Marcin Chałupczyński (T, 16.10 mecz z Koroną)

Maciej Przecławski (T, 12.03 mecz z Drive)

 

ARPOL:

Adrian Łopiński (T, 26.09 mecz z Perceptus)

Hubert Olejniczak (T, 06.11 mecz z Galerią)

Przemysław Marzec (T, 13.03 mecz z Centrum)

 

CENTRUM NURKOWE DARCO&WILSON TRAVEL BIURO PODRÓŻY:

Maciej Jeziorski (T, 24.09 mecz z Galerią)

Michał Bobowski - kara nagany za zachowanie po meczu w stosunku do sędziów. Każde kolejne takie zachowanie będzie ukarane odsunięciem od spotkań. 

Michał Prałat (T, 07.11 mecz z WSO)

Michał Prałat (T, 12.12 mecz z Drive Pro)

Mateusz Kiziok (T, 15.01 mecz z IAG)

Mateusz Kiziok (T, 26.02 mecz z Perceptusem)

Piotr Kopeć (T, 06.03 mecz z Superubezpieczenia.pl)

Krzysztof Rosiński (T, 06.03 mecz z Superubezpieczenia.pl)

Michał Prałat (T, 02.04 mecz z Expeto)

Krzysztof Rosiński (T, 02.04 mecz z Expeto

Marcin Ludwiniak (T, 02.04 mecz z Expeto)

 

DRIVE PRO:

Krzysztof Cytrycki (T, 15.01 mecz z Perceptusem)

Andrzej Zabłocki (T, 06.03 mecz z IAG)

Krzysztof Cytrycki (T, 12.03 mecz z Aldemed)

Łukasz Terpiłowski (T, 12 .03 mecz z Aldemed)

 

EXPETO:

Krzysztof Masłowski (T, 09.10 mecz z Perceptusem)

Krzysztof Masłowski (T, 01.04 mecz z WSO)

Krzysztof Masłowski (T, 02.04 mecz z Centrum Nurkowe) 

 

GALERIA SREBRA HILENBRAND:

Paweł Rabęda (T, 09.10 mecz z WSO)

 

 

INDUSTRIAL ASSEMBLY GROUP:

 

 

KORONA FELGENHAUER LUBSKO:

Adam Kucharski (T, 26.09 mecz z Expeto)

Rafał Jędryś (T, 03.10 mecz z Galerią)

Tomasz Drozdowski (T, 15.01 mecz z Galerią)

Tomasz Małachowski (T, 26.03 mecz z Arpolem)

Tomasz Małachowski (T, 08.04 mecz z Super)

 

PRECEPTUS:

Martin Szymański (T, 26.09 mecz z Arpolem)

Aleksander Szumkowski (T, 09.10 mecz z Expeto) 

Łukasz Szpakowski (Tx2, 26.02 mecz z Centrum Nurkowe)

Łukasz Szpakowski (T, 06.03 mecz z Koroną)

Ławka drużyny (T, 13.03 mecz z WSO)

 

SUPERUBEZPIECZENIA.PL:

 Bartosz Kobylański (T, 06.03 mecz z Centrum)

 

WIĘZIENIE STANOWE OHIO:

Tomasz Maćkowiak (T, 02.10 mecz z Expeto)

Krzysztof Der (T, 09.10 mecz z Galerią)

Krzysztof Appelbaum (T, 09.10 mecz z Galerią)

Piotr Żłobiński (T, 07.11 mecz z Centrum Nurkowe)

Kamil Tomiak (T, 07.11 mecz z Centrum Nurkowe)

Krzysztof Der (T, 03.04 mecz z Arpol)

Paweł jakubowski (T, 03.04 mecz z Arpol)

 

DYWIZJA CENTRALNA:

BESTIA:

Kosma Zatorski (T, 16.10 mecz z Niebieskimi)

Kosma Zatorski (T, 06.03 mecz z Sypniewski Team)

 

BOHAR PALETY BASKET:

 

DGA:

Krzysztof Hojan (B, nielegalna zmiana, 26.09, mecz z Bestią)

Krzysztof Hojan (T, krytyka decyzji, 30.10 mecz z Niebieskimi)

Krzysztof Hojan (T, 27.11 mecz z Bohar Palety)

Krzysztof Hojan (T, 20.03 mecz z Sypniewski Team)

Adam Rozmarynowski (T, 20.03 mecz z Sypniewski Team)

 

IDEA CONCEPT:

Maciej Hajdamacha (T, 10.10 mecz z Sypniewski Team)

Radosław Maruda (T, 16.10 mecz z Bohar Palety)

Jakub Chałupka (T, 28.11 mecz z Niebiescy)

Wojciech Adamski (T, 27.02 mecz z MJ)

Marek Tyliszczak (T, 20.03 mecz z Bohar Palety) 

Maciej Hajdamacha (T, 02.04 mecz z Pijakami)

 

ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW:

Tomasz Górski (T, 26.09 mecz z LCL)

Alan Proszek (T, 10.10 mecz z Bestią)

Wojciech Gryglicki (T, 12.12, mecz z MJ)

Alan Prosze (2xT, 03.04 z Niebieskimi)

 

MAJAMI HIT:

Adrian Walenciak (T., 17.10 mecz z RKA, flopowanie)

Maciej Matczak (T., 17.10 mecz z RKA)

Adam Łysy (T., 23.01, mecz z IDEA)

 

MENCZESTER JUNAJTED:

Przemysław Radczyc (T., 12.12. mecz z WSW) 

Artur Rudziński (2xT = D, 27.02, mecz z IDEA) - kara pauzy w jednym spotkaniu, 

Radosław Rudziński (2xT = D, 27.02, mecz z IDEA) - kara pauzy w jednym spotkaniu, 

 

NIEBIESCY:

Maciej Domagała (T., 05.02 mecz z Bestią)

Paweł Mroczkowski (T, 06.03 mecz z Idea)

Mateusz Winiarski (T, 06.03 mecz z Idea)

Zbigniew Dobija (T, 13.03 mecz z RKA)

 

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI:

Tomasz Sztukowski (T, 02.10 mecz z WSW)

Bartosz Muńko (T, 14.01 mecz z Bohar Palety)

Roman Gawroński (T, 02.04 mecz z Idea)

 

RKA INSTALTELECOM.PL:

Tomasz Czyżewski - trener "B" (ławka drużyny za przeklinanie i obrażanie siebie nawzajem, 17.10 mecz z MAJAMI)

Przemysław Śniedzewski (T, 26.03 mecz z Bestią)

Tomasz Czyżewski (T, 02.04 mecz z TS)

 

 

SYPNIEWSKI TEAM:

Grzegorz Adamczewski (T, 20.03, mecz z DGA)

Marcin Kosiec (T, 27.03, mecz z Pijakami - flopowanie) 

Paweł Wojciechowski (T, 03.04 mecz z MH)

 

TS BAZYLEWICZ

Maciej Janecki (T, 27.11 mecz z Pijakami)

Arkadiusz Siminski (T, 27.11 mecz z Pijakami)

Arkadiusz Siminski (T, 15.01 mecz z DGA)

Marcin Szmatuła (T, 13.03 mecz z Sypniewski Team)

Arkadiusz Siminski (T, 27.03 mecz z Idea)

Maciej Janecki (T, 02.04 mecz z RKA)

Marcin Szmatuła (T, 02.04 mecz z RKA)

Jarosław Brzeczka (T, 02.04 mecz z RKA)

 

DYWIZJA WSCHODNIO-ZACHODNIA:

EBRO:

 

ECORAX REHAGYM KLUB KOKOSA:

Jakub Raczyński (T, 08.10 mecz z Ebro)

Paweł Landzwojczak (D. - za uderzenie przeciwnika piłką w głowę, 16.01 mecz z JMNP) 

Piotr Bonderowicz (T, 27.03 mecz z Hard Boys)

 

EL PRIMO NAUKA JAZDY:

 

FILLESTAR:

 

HARD BOYS:

Radosław Piotrowski - trener, faul "B" (ławka drużyny - za komentowanie decyzji sędziowskich, 17.10 mecz z EBRO)

Radosław Piotrowski (T, krytykowanie decyzji, 30.10 mecz z JMNP)

 

JUŻ MI NIE PODAWAJ:

Piotr Cierpicki (T, 25.09 mecz z Koimex)

Piotr Cierpicki (T., 16.01 mecz z ECORAX) 

 

KOIMEX BASKET TEAM:

Przemysław Brzemiński (T, 25.09 mecz z JMNP)

Michał Tatrynowicz (T, 25.09, mecz z JMNP)

 

KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE:

 

SAVICKI.PL RUN&GUN:

 

SKY-HIGH:

Tomasz Włodarczyk (T, 26.09 mecz z SD)

Kamil Wiśniewski - trener "B" (za zbyt dużą ilość zawodników na parkiecie, 26.03 mecz z Lenpol Świebodzin)

 

SZABROWNICY DESPACITO:

Błażej Trelewski (T, 26.09 mecz z SH)

Krzysztof Matusewicz (T, 20.03 mecz z Ecorax)

 

 

 

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Sportowa Zielona Góra Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów Wielkopolski RTV Lubuska Teletop Zastal